Krótki przewodnik po produktach chłodniczych firmy Rapa

Lady chłodnicze stanowią podstawowe wyposażenie każdej cukierni, sklepu spożywczego czy restauracji. Od tego rodzaju urządzeń wymagane jest nie tylko zapewnienie odpowiednich warunków do przechowywania żywności, ale również ważną kwestią dla ich użytkowników jest możliwość łatwego czyszczenia lad oraz modyfikacji, w przypadku zmiany asortymentu. Dodatkowo powinny one eksponować towary w taki sposób, aby zachęcić potencjalnego klienta do zakupu. Wszystkie wyżej wymienione cechy spełniają produkty firmy Rapa.

Lady i regały chłodnicze

Przedsiębiorstwo Rapa to jeden z liderów na polskim rynku w zakresie produkcji sprzętu chłodniczego, dedykowanego dla przemysłu spożywczego. Wyroby z lubelskiej fabryki są powszechnie stosowane w sklepach spożywczych, cukierniach i kwiaciarniach w celu przechowywania i eksponowania produktów, które wymagają obniżonej temperatury.

Flagowym produktem oferowanym przez firmę Rapa są lady i regały chłodnicze. Nadają się one do przechowywania nabiału, wędlin, napojów, zapewniając temperaturę w przedziale od +2 do +10 °C. Produkowane urządzenia chłodnicze wyposażone są w elektroniczny wskaźnik temperatury, energooszczędne podświetlenie LED, które pomaga lepiej wyeksponować chłodzony towar, a jako czynnik chłodzący zastosowano ekologiczny preparat R-290. Szafy i lady chłodnicze dostępne są w szerokiej gamie wymiarowej od 1220 mm do 2010 mm długości, dzięki czemu klient ma możliwość wyboru modelu, który będzie najlepiej pasował do posiadanych warunków lokalowych.

Uzupełnienie oferty stanowią lady cukiernicze przeznaczone do eksponowania wyrobów ciastkarskich i tortów. Dodatkowo każda lada cukiernicza firmy Rapa jest wyposażona w kurtynę powietrzną która zapobiega mieszaniu się zimnego i ciepłego powietrza. Jest to istotny element biorąc pod uwagę specyfikę użytkowania tego rodzaju urządzeń (częste otwieranie).

Akcesoria i wyposażenie uzupełniające

Żeby korzystanie z lad i regałów chłodniczych firmy Rapa było komfortowe oraz móc w pełni wykorzystać ich potencjał pomocne będą akcesoria, które nie tylko ułatwiają przechowywanie oraz aranżacje wnętrza lady czy regału, ale również pozwalają dostosować wygląd zewnętrzny lady do wystroju panującego w miejscu użytkowania. Portfolio akcesoriów obejmuje różnego rodzaju wsporniki, półki, nakładki na półki, haki do eksponowania wędlin i mięsa oraz listwy cenowe dostępne w różnych długościach i kolorach.

Ponadto przedsiębiorstwo Rapa swoim klientom oferuje pełne wsparcie gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Klienci przed zakupem określonego modelu mogą skonsultować swój wybór z doświadczonym doradcą technicznym, który pomoże wybrać ladę lub regał uwzględniający preferencje i wymagania użytkownika.

Redakcja white-tree.pl