Amazon logowanie pracownika – ważna funkcja dla e-biznesów

Amazon to znany na całym świecie serwis pośredniczący w zakupach i w sprzedaży.

Korzystają z niego osoby, które szukają odpowiedniego produktu, a także – zajmujące się handlem, wytwarzające rękodzieło. 

Dzisiejszy wpis to próba odpowiedzi na pytanie czy funkcja Amazon logowanie pracownika jest dostępna w ErpBox oraz jakie inne korzyści można uzyskać dzięki integracji z wyżej wspomnianej platformą.

Amazon + ErpBox + synchronizacja z ErpBox: przepis na wzrost sprzedaży

Bardzo ważną czynnością, aby móc zawodowo zajmować się e-sprzedażą na Amazon jest założenie konta i uzupełnienie niezbędnych danych. Bez tego nie ma możliwości prowadzenia czynności sprzedażowych, co za tym idzie – nie zostaną zanotowane zyski, nie wzrośnie popularność, a firma nie dotrze do nowych klientów. Dzięki automatyzacji wspomniany proces jest łatwy i prosty, warto jednak pamiętać, że aby sprzedawać na Amazon należy posiadać NIP (dotyczy to osób prowadzących działalność w Polsce).

ErpBox pozwala na:

  • importowanie transakcji z Amazon, ich realizacja,
  • podgląd zamówienia oraz zmian zarówno na ErpBox jak i Amazon
  • proces zinformatyzowania czynności związanych z wystawianiem oraz przekazywaniem faktur konsumentom,
  • proste, szybkie i intuicyjne przeglądanie produktów sprzedanych,
  • porządek w danych np. w transakcjach, które zostały już opłacone oraz dla Amazon,
  • dostęp do sekcji współpracy z przewoźnikami: możliwość szybkiego (zautomatyzowanego) wydruku dokumentów przewozowych, połączenia metod dostawy z Amazon z ErpBox,
  • dostęp do sekcji obsługi zamówień, w której dostępne jest np. integracja kilku zamówień danej osoby w jedno czy praca z transakcjami FBA, 
  • możliwość łączenia wielu zamówień Klienta w jedno zamówienie,
  • przeszukiwanie Amazon z poziomu ErpBox (dzięki synchronizacji) oraz integracja produktów (ich łączenie), cen i liczby ofert,
  • możliwość skorzystania z funkcji przypisania roli, dzięki czemu może nastąpić Amazon logowanie pracownika, tutaj więcej informacji.

Integracja ma wiele zalet. Dzięki niej możliwa jest zauważalna oszczędność czasu, a także skupienie się na czynnościach, które nie podlegają temu procesowi.

Okres testowy: czy warto z niego korzystać?

ErpBox to program wielu możliwości, prosty w obsłudze. Ułatwia wykonywanie różnych czynności, współpracę z klientami oraz z firmami przewozowymi. Osoby zainteresowane sprawdzeniem funkcji ErpBox mogą bezpłatnie skorzystać z nich podczas okresu testowego.

Redakcja white-tree.pl