7 idealnych prezentów dla brata na święta

Z rodzeństwem relacje układają się różnie – to nie tylko kuksańce i słowne zaczepki – gdy trzeba, to brat czy siostra potrafią stanąć za nami murem. Tym samym warto również w Święta Bożego Narodzenia pomyśleć o prezencie dla brata, nawet jeśli miałby być to tylko drobiazg – w końcu my też lubimy, gdy pod choinką znajduje się dla nas dodatkowy upominek. Co w takim razie kupić bratu i nie nadszarpnąć zbytnio swojego budżetu? – Oto 7 propozycji!

Kominiarka na zimę

Jeśli Twój brat lubi wyróżniać z tłumu, a do tego ceni oryginalne dodatki, to możesz wybrać dla niego zimową kominiarkę. Jest to dodatek, który zapewnia maksymalny komfort cieplny, a do tego również wygodę. Ponadto kominiarki to często również niezwykle intrygujące i zwracające uwagę dodatki. Możesz zdecydować się na kominiarkę typowo sportową, np. narciarską czy na rower, lub kolorową wełnianą – wszystko zależy od tego, ile Twój brat ma lat i jaki styl preferuje. 

Elegancki lub casualowy szalik 

Szalik męski ro jeden z najbezpieczniejszych prezentów pod choinkę. Możesz wybrać wełniany i efektowny wełniany szalik męski, który idealnie sprawdzi się w casualowych stylizacjach, lub bardziej stonowany w ponadczasowym kolorze, np. szarym, granatowym czy bordowym, który będzie mu towarzyszył w sytuacjach bardziej formalnych. 

Koszulka z zabawnym nadrukiem 

T-shirt z odpowiednim nadrukiem to zarówno praktyczny, jak i intrygujący prezent, a już na pewno wtedy, gdy nadruk na koszulce nie jest przypadkowy, ale ściśle odnosi się do charakteru czy zainteresowań naszego brata. Może być całkiem zabawnie, poważnie czy nawet sentymentalnie – jedno jest pewne – brat może w t-shircie chodzić tylko po domu, a nawet używać go wyłącznie do spania – dlatego właśnie t-shirty to wyjątkowo praktyczne prezenty. 

Unikalna karafka 

Twój brat jest fanem militariów? – Pod choinkę wybierz dla niego unikalną karafkę, np. w kształcie czołgu – nie tylko stanie się ozdobnym dodatkiem jego pokoju, ale wzbudzi również podziw wśród kolegów, którzy podzielają podobne pasje. Oczywiście karafka może mieć także inny kształt, ale im bardziej unikalny, tym większe wywoła zaskoczenie. 

Lampka nocna lub stojak na pada 

Brat, który jest pasjonatem gier komputerowych, na pewno doceni lampkę nocną, która tematycznie nawiązuje do jednej z jego ulubionych gier, np. Minecrafta. Jest to propozycja raczej dla młodszego brata, a dla starszego natomiast warto wybrać jakiś inny gadżet komputerowy, który będzie przydatny na co dzień. Może stojak na pada i smartfona? 

Podgrzewający kubek do auta

Jeśli Twój brat dużo czasu spędza za kółkiem, to na pewno doceni taki praktyczny gadżet jak kubek do auta z funkcją podgrzewania – dzięki temu kawa czy herbata będzie zawsze w idealnej temperaturze. Ponadto kubek na pewno sprawdzi się również w domu czy w pracy. 

Niezależnie więc od tego, czy na prezent wybierzemy szalik męski, czapkę, lampkę czy kubek, to prezent powinien być dopasowany do wieku brata oraz jego zainteresowań – wtedy mamy pewność, że nie wyląduje na dnie szafy. Pamiętaj także, że mężczyźni doceniają praktyczne prezenty!

Redakcja white-tree.pl