Co najlepiej zadba o Twoje paznokcie? Oto najlepsze produkty!

Obecnie dużo mówi się nie tylko o trwałości produktów do paznokci i ich wyglądzie, ale też dobrym działaniu. Niestety, ale często zapominamy o odżywieniu i zrobieniu przerwy od stylizacji paznokci. Może to spowodować ogromne problemy. Często też nie przykładamy uwagi do tego, co nakładamy na płytkę paznokcia. Stąd często dochodzi do uszkodzeń, zapowietrzania, a tym samym do chorób i osłabienia paznokci. Jeśli nie chcesz się na to narażać, to poznaj najlepsze produkty, które są sprawdzone i bezpieczne!

Jaka stylizacja paznokci jest najbezpieczniejsza?

Przez pewien czas w Internecie było głośno o uczuleniach spowodowanych lakierami hybrydowymi. Wiele kobiet zgłaszało problemy z najróżniejszymi markami. Z tego powodu lakiery hybrydowe bardzo straciły na swoim wizerunku. Jednak szybko doszło do tego, co było najczęstszą przyczyną niedobrych powikłań. Niestety, ale niektóre kobiety nie zdawały sobie sprawy, że są uczulone na niektóre składniki zawarte w lakierach hybrydowych. Inne z kolei miały niepoprawnie wykonywaną stylizację. Często do uczulenia dochodzi przez nierównomiernie utwardzony lakier, zapowietrzanie i brak odpowiedniej higieny! Należy na to bardzo uważać i dbać o jakość stylizacji!

Jakie produkty do paznokci są sprawdzone?

Na polskim rynku dostępnych jest wiele produktów do paznokci. Są to mniej i bardziej znane marki. Z pewnością każda kobieta zaznajomiona z hybrydami zna Semilac lub Neonail. Jednak obecnie mamy na rynku znacznie więcej dobrych marek! Pozostając w temacie bezpieczeństwa i braku chemikaliów, to takimi produktami może pochwalić się Elisium do paznokci. Mamy tutaj naturalne składniki, a głównym zadaniem lakierów jest odbudowa płytki. W asortymencie znajdziemy hybrydy, żele i akcesoria do stylizacji paznokci. Wszystkie produkty mają w swoim składzie substancje naturalne, np. olejek jojoba. Cała marka skupia się przede wszystkim na jak najlepszym wyglądzie paznokci przy ich jednoczesnym odżywianiu.

Zdrowe i piękne paznokcie w domu – jak o nie zadbać?

Sama stylizacja paznokci to za mało. Warto pamiętać o swoich dłoniach oraz skórkach! Bez ich odpowiedniego nawilżania i dbania nie będziemy mogli cieszyć się nawet najpiękniejszym lakierem do paznokci. Dlatego warto w przerwach od stylizowania paznokci nakładać na nie odżywki i starać się dać im chwile odetchnąć. Szczególnie wtedy, gdy widzisz, że płytka paznokcia jest już zniszczona i osłabiona. Lepiej jej wtedy nie nadwyrężać!

Redakcja white-tree.pl